Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

1. září 2022
Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Veltrusy 1. 9. 2022 — Na první zářijovou neděli jsme pro vás připravili sousedský piknik v Parčíku u školy. I když bude hodně zábavy hlavně pro děti, věříme, že si na své přijdou i dospělí. Témat k sousedským rozhovorům se najde určitě více než dost.

Program začíná ve dvě hodiny po poledni hodin a potrvá minimálně do šesti, ale záleží jen na vás jak dlouho se budete chtít bavit. Děti se mohou těšit na malování křídami, které všichni malí návštěvníci dostanou jako dárek. Vyřádit se také budou moci na skákacím hradu ve tvaru pirátské lodi, hrát si s létajícími balónky nafouknutými héliem, nebo si nechat namalovat na obličej masku svého oblíbeného superhrdiny. A protože u hraní vyhládne, připravíme pro vás domácí limonády, palačinky a zákusky.

Všem doporučujeme přinést si s sebou nějakou piknikovou výbavu. Deku, stoličku či komikové křesílko na sezení a na všechny ty dobroty, kelímky, plecháčky a tácky.

Kolem čtvrté odpolední začne divadelní představení souboru MIMo.s. s názvem Sousedská pohádka.

YT_poster_v_2vRhPVFroDU Spuštěním videa dojde k načtení obsahu třetích stran z portálu YouTube.
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Uteklo to jako voda a 14. prosince proběhlo již 3. zasedání Zastupitelstva města Veltrusy, na kterém byl schválen rozpočet města na rok 2023 a nový jednací řád, který umožňuje konání distančního jednání a vzdálené účasti členů na zasedání Zastupitelstva města či povinnost zveřejňovat videozáznam z něj.

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách. Přijďte k volbám dne 23. a 24. září 2022 do budovy městského úřadu ve Veltrusích.

Přibyla nám další "DVOJKA"

Přibyla nám další "DVOJKA"

Máme číslo 2! Usmálo se na nás štěstí a naší kandidátce SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 přibyla další "DVOJKA". Tu nám přisoudil los, který proběhl na městském úřadě v Kralupech nad Vltavou. Je to tedy velice jednoduché! Volte kandidátku SOUSEDÉ - Veltrusy 2022! Volte číslo 2!