Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

19. září 2022
Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách.

Vzdělání je ta nejlepší investice! Proto zajistíme dostatek míst a moderní podmínky ve školách pro naše děti. A protože ve zdravém těle sídlí zdravý duch, podporujeme i výstavbu nové tělocvičny.

Nejlepší odpad je ten, který nevznikne! To není jednoduché, ale je nutné množství odpadu snižovat. Proto nastavíme spravedlivý a motivační systém plateb za komunální odpad a budeme usilovat ve spolupráci s okolními obcemi o zavedení vlastní svozové firmy.

Radnici a veškeré informace z ní můžete mít v kapse! Proto zavedeme do fungování města nové technologie a zlepšíme vaší informovanost. Zavedeme transparentní účet, rozklikávací rozpočet a veřejný registr smluv.

Za energie, které ušetříme nebo si vyrobíme, nemusíme platit! Proto Zahájíme přípravu projektů, které zvýší energetickou soběstačnost. Také jsme připraveni v souvislosti se současnou energetickou situací pomoci těm, kteří to budou potřebovat.

Abychom se cítili spokojeně, musíme se také cítit bezpečně! Proto investujeme do vybavení jednotky hasičů a vstoupíme do jednání s okolními obcemi, abychom mohli personálně posílit městskou policii.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Uteklo to jako voda a 14. prosince proběhlo již 3. zasedání Zastupitelstva města Veltrusy, na kterém byl schválen rozpočet města na rok 2023 a nový jednací řád, který umožňuje konání distančního jednání a vzdálené účasti členů na zasedání Zastupitelstva města či povinnost zveřejňovat videozáznam z něj.

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Na první zářijovou neděli jsme pro vás připravili sousedský piknik v Parčíku u školy. I když bude hodně zábavy hlavně pro děti, věříme, že si na své přijdou i dospělí. Témat k sousedským rozhovorům se najde určitě více než dost.

Přibyla nám další "DVOJKA"

Přibyla nám další "DVOJKA"

Máme číslo 2! Usmálo se na nás štěstí a naší kandidátce SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 přibyla další "DVOJKA". Tu nám přisoudil los, který proběhl na městském úřadě v Kralupech nad Vltavou. Je to tedy velice jednoduché! Volte kandidátku SOUSEDÉ - Veltrusy 2022! Volte číslo 2!