Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách.

Vzdělání je ta nejlepší investice! Proto zajistíme dostatek míst a moderní podmínky ve školách pro naše děti. A protože ve zdravém těle sídlí zdravý duch, podporujeme i výstavbu nové tělocvičny.

Nejlepší odpad je ten, který nevznikne! To není jednoduché, ale je nutné množství odpadu snižovat. Proto nastavíme spravedlivý a motivační systém plateb za komunální odpad a budeme usilovat ve spolupráci s okolními obcemi o zavedení vlastní svozové firmy.

Radnici a veškeré informace z ní můžete mít v kapse! Proto zavedeme do fungování města nové technologie a zlepšíme vaší informovanost. Zavedeme transparentní účet, rozklikávací rozpočet a veřejný registr smluv.

Za energie, které ušetříme nebo si vyrobíme, nemusíme platit! Proto Zahájíme přípravu projektů, které zvýší energetickou soběstačnost. Také jsme připraveni v souvislosti se současnou energetickou situací pomoci těm, kteří to budou potřebovat.

Abychom se cítili spokojeně, musíme se také cítit bezpečně! Proto investujeme do vybavení jednotky hasičů a vstoupíme do jednání s okolními obcemi, abychom mohli personálně posílit městskou policii.