zastupitelstvo
15. prosince 2022

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Uteklo to jako voda a 14. prosince proběhlo již 3. zasedání Zastupitelstva města Veltrusy, na kterém byl schválen rozpočet města na rok 2023 a nový jednací řád, který umožňuje konání distančního jednání a vzdálené účasti členů na zasedání Zastupitelstva města či povinnost zveřejňovat videozáznam z něj.

5-dni-do-voleb
19. září 2022

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách. Přijďte k volbám dne 23. a 24. září 2022 do budovy městského úřadu ve Veltrusích.

piknik
1. září 2022

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Na první zářijovou neděli jsme pro vás připravili sousedský piknik v Parčíku u školy. I když bude hodně zábavy hlavně pro děti, věříme, že si na své přijdou i dospělí. Témat k sousedským rozhovorům se najde určitě více než dost.

číslo2
10. srpna 2022

Přibyla nám další "DVOJKA"

Máme číslo 2! Usmálo se na nás štěstí a naší kandidátce SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 přibyla další "DVOJKA". Tu nám přisoudil los, který proběhl na městském úřadě v Kralupech nad Vltavou. Je to tedy velice jednoduché! Volte kandidátku SOUSEDÉ - Veltrusy 2022! Volte číslo 2!

podani-kandidatky
19. července 2022

Podali jsme kandidátku na úřadě v Kralupech nad Vltavou

19. července 2022 16:00 - to je poslední termín, kdy je možné podat kandidátní listinu k pověřenému úřadu. Tím je pro nás městský úřad v Kralupech nad Vltavou. My jsme ji dnes podali řádně a v termínu. SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 se v zářijových volbách budou ucházet o vaše hlasy.

telocvicna
15. června 2022

Chceme novou tělocvičnu!

Veltruská sportoviště nejsou v dobré kondici. Část pozemků pod fotbalovým hřištěm nevlastníme, sokolovna je ve špatném technickém stavu a tělocvična v základní škole je absolutně nedostačující nejen velikostí, ale i tím, že je jen jedna. Přesto, že má město k dispozici pozemek (který za tímto účelem zakoupilo) i architektonickou studii nové tělocvičny, stávající zastupitelstvo se po dlouhých letech vleklých jednání mezi sebou i se sousedy postavilo většinově proti jejímu zbudování.

Sousedé - Veltrusy 2022
1. června 2022

SOUSEDÉ - nová kandidátka pro komunální volby

Poklidné vody veltruské komunální politiky rozčeřila nová kandidátka, která se bude ucházet o vaše hlasy. Říkají si SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 a jejich cílem je vybudovat z Veltrus moderní město, které svým občanům nabízí dostupné služby, kvalitní vzdělání pro děti a hospodaří transparentně a efektivně se svěřenými prostředky.