Lukáš Kohout

váš kandidát na starostu Veltrus

Jmenuji se Lukáš Kohout a kandiduji na starostu našeho krásného města na kandidátce Sousedé - Veltrusy 2022 Je mi 44 a se svou rodinou tady bydlím téměř 20 let. S mnoha z vás se znám z kulturních akcí, které už dlouhá léta pomáhám u nás organizovat.

Veltrusy se za posledních pár let posunuli hodně dopředu. Ale pořád je co zlepšovat, aby se nám tu všem lépe žilo. Jako starosta se zaměřím na rozšíření školy i s novou tělocvičnou, opravu silnic či budování chodníků. Na to ale náš městský rozpočet nestačí. Proto budu maximálně usilovat o získávání peněz z dotací z evropských, národních i krajských zdrojů. Také zlepším informování občanů, otevřu úřad více lidem a umožním vám zapojit se do rozhodování.

Jak mnozí možná víte, před více než rokem jsem začal z vlastní dobrovolnické iniciativy přenášet živě zasedání zastupitelstva našeho města, protože v době covidové pandemie bylo pro mnohé z vás komplikované se jednání zúčastnit osobně. Zhruba ve stejné době jsem založil na Facebooku skupinu Veltrusy, která si klade za cíl zlepšit informovanost místních i přespolních o dění v našem městě. Skupina má po více než roce fungování takřka 600 členů a panuje v ní čilý ruch, za což patří dík vám všem. V neposlední řadě již osmým rokem působím v kulturním výboru města a pomáhám organizovat kulturní a společenské akce. Stál jsem spolu s ostatními u zrodu Happeningu na starém mostě, který se za 7 let stal jednou z nejvýznamnějších, nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších akcí v dolním Povltaví.

Přijďte prosím 23. nebo 24. září k volbám a dejte dejte prosím svůj hlas kandidátce Sousedé - Veltrusy 2022.