Přibyla nám další "DVOJKA"

10. srpna 2022
Přibyla nám další "DVOJKA"

10. 8. 2022 Kralupy nad Vltavou — Máme číslo 2! Usmálo se na nás štěstí a naší kandidátce SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 přibyla další "DVOJKA". Tu nám přisoudil los, který proběhl na městském úřadě v Kralupech nad Vltavou. Je to tedy velice jednoduché! Volte kandidátku SOUSEDÉ - Veltrusy 2022! Volte číslo 2!

Včera dorazil do datové schránky našeho zmocněnce Martina Vlčka ke kontrole tiskový návrh volebního lístku pro komunální volby 2022 ve městě Veltrusy. Žádné chyby jsme na něm nenašli a navíc jsme se díky tomu dověděli, jaké číslo kandidátní listiny nám přiřkl los. Je to další "DVOJKA". To nám udělalo velkou radost, protože naši voliči se nemohou zmýlit. Ve Veltrusích je zkrátka v roce 2022 křížek u kandidátní listiny číslo 2 hlasem pro kandidátku SOUSEDÉ - Veltrusy 2022.

Dnes odpoledne Český statistický úřad zveřejnil na svých stránkách volby.cz jmenné seznamy všech kandidujících subjektů pro komunální i senátní volby v celé republice. Naši kandidátku si můžete prohlédnout ZDE.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách. Přijďte k volbám dne 23. a 24. září 2022 do budovy městského úřadu ve Veltrusích.

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Na první zářijovou neděli jsme pro vás připravili sousedský piknik v Parčíku u školy. I když bude hodně zábavy hlavně pro děti, věříme, že si na své přijdou i dospělí. Témat k sousedským rozhovorům se najde určitě více než dost.

Podali jsme kandidátku na úřadě v Kralupech nad Vltavou

Podali jsme kandidátku na úřadě v Kralupech nad Vltavou

19. července 2022 16:00 - to je poslední termín, kdy je možné podat kandidátní listinu k pověřenému úřadu. Tím je pro nás městský úřad v Kralupech nad Vltavou. My jsme ji dnes podali řádně a v termínu. SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 se v zářijových volbách budou ucházet o vaše hlasy.