Mgr. Josef Kubovský

konzultant rozvoje se specializací na mezinárodní vztahy, EU a státní správu

S rodinou žiji ve Veltrusích více než 10 let. Díky svému povolání konzultanta rozvoje v oblasti mezinárodních vztahů se ale pohybuji po celém světě. Jsem aktivní sportovec a rád bych, aby moje děti vyrůstaly v prostředí, které jim poskytne dostatek vhodných možnosti pro zdravý život.

V roce 2011 jsem založil Občanské sdružení Veltrusy. Prvním úspěchem bylo zastavení výstavby skladovacích hal v oblasti "pod horami". Průmyslu máme v okolí již dost a Veltrusy by měly být obcí hlavně pro bydlení. V poslední době ve Veltrusech cítím silný rozvoj kultury, který chci dále podporovat, protože je v životě každého z nás důležitý.

Na Vysoké škole veřejné správy a mezinárodních vztahů jsem získal bakalářský titul v oblasti státní správy a samosprávy, následně jsem získal titul magisterský, a to z evropských studií na Metropolitní univerzitě v Praze. Celý svůj profesní život se zabývám konzultacemi v oblasti strategického rozvoje. Jsem odborníkem na evropské strukturální fondy a na fungování veřejné správy. Nyní bych rád své zkušenosti nabídl městu, kde žiji a kde vyrůstají mé děti.