SOUSEDÉ - nová kandidátka pro komunální volby

1. června 2022
SOUSEDÉ - nová kandidátka pro komunální volby

Veltrusy 1. 6. 2022 - Poklidné vody veltruské komunální politiky rozčeřila nová kandidátka, která se bude ucházet o vaše hlasy. Říkají si SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 a jejich cílem je vybudovat z Veltrus moderní město, které svým občanům nabízí dostupné služby, kvalitní vzdělání pro děti a hospodaří transparentně a efektivně se svěřenými prostředky.

Lídrem a kandidátem na starostu je Lukáš Kohout. V našem městě je známý zejména díky svému působení v kulturním výboru a v redakci Veltruských listů. Má za sebou bohatou profesní karieru. Pracoval v logistice, vedl největší obchod s hudebními nástroji, řídil milionové projekty v technologických firmách, nastavoval firemní procesy. Aby se blíže seznámil s fungováním státní správy a samosprávy opustil před dvěma lety lukrativní práci v korporátu a začal pracovat na Krajském úřadě Středočeského kraje.

" Mým cílem je, aby se nám všem ve Veltrusích žilo lépe! Veltrusy udělaly za poslední roky obrovský krok kupředu, ale pořád je co zlepšovat. Poslední volební období se neslo ve znamení nejednotnosti zastupitelstva a to zejména v klíčových otázkách. Rekonstrukce školy se táhne v podstatě 8 let a o tělocvičně si naše děti mohou jen nechat zdát. Chybí nám nová vyhláška o nakládání s komunálním odpadem. Město nemá aktuální strategické dokumenty o svém rozvoji. Jsem konsensuální člověk. Mám vůli se domluvit a respektuji názor většiny - většiny občanů našeho krásného města. Věřím, že v novém zastupitelstvu se budeme schopni domluvit a nastartovat kroky, které přesáhnou více než jedno volební období," říká ke své motivaci kandidovat na čele Lukáš Kohout.

Z druhého místa mu kryje záda Michal Koldinský, vývojář aplikací a student magisterského studia elektrotechniky na pražské ČVÚT. Michal působí v kontrolním výboru města a ve sportovním oddílu ASPV Veltrusy, kde trénuje mladé florbalisty, podílí se na organizaci běžeckých závodů a letních táborů. Díky své páci a studiu je odborníkem na digitalizaci, které by se chtěl v zastupitelstvu věnovat.

Na dalších místech kandidátky najdeme mmj. Tomáše Bednáře - finančního ředitele stavební firmy, který se vyzná jak v penězích tak v developerských projektech. Dále jazykovědce Michala Topora, který ve Veltrusích organizuje oblíbený Filmový klub; mladou studentku Dvořákova gymnázia Nikolu Klečkovou; vedoucí logistického oddělení, ale také výtvarnici Terezu Tilajcsikovou; či fotografku a pedagogickou asistentku Kateřinu Kohoutovou.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách. Přijďte k volbám dne 23. a 24. září 2022 do budovy městského úřadu ve Veltrusích.

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Na první zářijovou neděli jsme pro vás připravili sousedský piknik v Parčíku u školy. I když bude hodně zábavy hlavně pro děti, věříme, že si na své přijdou i dospělí. Témat k sousedským rozhovorům se najde určitě více než dost.

Přibyla nám další "DVOJKA"

Přibyla nám další "DVOJKA"

Máme číslo 2! Usmálo se na nás štěstí a naší kandidátce SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 přibyla další "DVOJKA". Tu nám přisoudil los, který proběhl na městském úřadě v Kralupech nad Vltavou. Je to tedy velice jednoduché! Volte kandidátku SOUSEDÉ - Veltrusy 2022! Volte číslo 2!