Kralupy nad Vltavou 19. 7. 2022Dnes v 16:00 byla poslední možnost podat kandidátní listinu k pověřenému úřadu. Tím je pro nás městský úřad v Kralupech nad Vltavou. My jsme ji dnes podali řádně a v termínu. SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 se v zářijových volbách budou ucházet o vaše hlasy.

Je to tedy oficiální! 23. a 24. září se utkáme o přízeň vás voličů - našich veltruských sousedů. Více o našich kandidátech se můžete dozvědět v sekci KANDIDÁTNÍ LISTINA na tomto webu. Jsme přesvědčení, že se nám podařilo poskládat silný tým, který posune naše krásné město kupředu. Máme zde odborníky na digitalizaci, finance, stavebnictví, kulturu, dále živnostníky, pedagogické pracovníky, studenty, zaměstnance či lékařku. Jsou to lidé jako vy. Lidé různých profesí i zkušeností, kteří jsou připraveni přiložit ruku k dílu ve prospěch náš všech.

Naše priority, které stále pilujeme a zpřesňujeme si můžete prostudovat v sekci PROGRAM PRO VELTRUSY 2022. Věříme, že většinu z toho, co máme v plánu prosadit uvítáte i vy. Co nejdříve rozšířit základní školu. Postavit novou tělocvičnu. Začít plánovat přístavbu i školy mateřské. Digitalizovat městský úřad a zjednodušit vám komunikaci s ním. Lépe informovat o všem co se ve městě děje.

Již brzy se s vámi začneme potkávat v ulicích našeho města a budeme se těšit na vaše podněty a připomínky. Ty nám můžete psát i na e-mailovou adresu: dotazy@sousedeveltrusy.cz. Sledujte náš Kalendář hlavním menu naší stránky, aby vám neuteklo, kdy a kde nás můžete potkat.