Podali jsme kandidátku na úřadě v Kralupech nad Vltavou

19. července 2022
Podali jsme kandidátku na úřadě v Kralupech nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou 19. 7. 2022Dnes v 16:00 byla poslední možnost podat kandidátní listinu k pověřenému úřadu. Tím je pro nás městský úřad v Kralupech nad Vltavou. My jsme ji dnes podali řádně a v termínu. SOUSEDÉ - Veltrusy 2022 se v zářijových volbách budou ucházet o vaše hlasy.

Je to tedy oficiální! 23. a 24. září se utkáme o přízeň vás voličů - našich veltruských sousedů. Více o našich kandidátech se můžete dozvědět v sekci KANDIDÁTNÍ LISTINA na tomto webu. Jsme přesvědčení, že se nám podařilo poskládat silný tým, který posune naše krásné město kupředu. Máme zde odborníky na digitalizaci, finance, stavebnictví, kulturu, dále živnostníky, pedagogické pracovníky, studenty, zaměstnance či lékařku. Jsou to lidé jako vy. Lidé různých profesí i zkušeností, kteří jsou připraveni přiložit ruku k dílu ve prospěch náš všech.

Naše priority, které stále pilujeme a zpřesňujeme si můžete prostudovat v sekci PROGRAM PRO VELTRUSY 2022. Věříme, že většinu z toho, co máme v plánu prosadit uvítáte i vy. Co nejdříve rozšířit základní školu. Postavit novou tělocvičnu. Začít plánovat přístavbu i školy mateřské. Digitalizovat městský úřad a zjednodušit vám komunikaci s ním. Lépe informovat o všem co se ve městě děje.

Již brzy se s vámi začneme potkávat v ulicích našeho města a budeme se těšit na vaše podněty a připomínky. Ty nám můžete psát i na e-mailovou adresu: dotazy@sousedeveltrusy.cz. Sledujte náš Kalendář hlavním menu naší stránky, aby vám neuteklo, kdy a kde nás můžete potkat.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Schválili jsme rozpočet a nový jednací řád

Uteklo to jako voda a 14. prosince proběhlo již 3. zasedání Zastupitelstva města Veltrusy, na kterém byl schválen rozpočet města na rok 2023 a nový jednací řád, který umožňuje konání distančního jednání a vzdálené účasti členů na zasedání Zastupitelstva města či povinnost zveřejňovat videozáznam z něj.

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Jdeme do finále! Do voleb zbývá 5 dní. MÁME ČÍSLO 2!

Proto vám v následujících 5 dnech představíme 5 našich hlavních priorit, se kterými se ucházíme o vaše hlasy v komunálních volbách. Přijďte k volbám dne 23. a 24. září 2022 do budovy městského úřadu ve Veltrusích.

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Rozlučte se s létem na sousedském pikniku!

Na první zářijovou neděli jsme pro vás připravili sousedský piknik v Parčíku u školy. I když bude hodně zábavy hlavně pro děti, věříme, že si na své přijdou i dospělí. Témat k sousedským rozhovorům se najde určitě více než dost.